milieuraad

De milieuraad is een adviesorgaan om het gemeentebestuur met raad en daad bij te staan inzake natuur- en milieubeleid en duurzame ontwikkeling.
De milieuraad, ook minaraad genoemd (mina is de afkorting van milieu en natuur), past in het rijtje van de cultuurraad, sportraad, seniorenraad, jeugdraad …
Het plaatselijk beleid kan altijd terecht bij de milieuraad om advies in te winnen wanneer het beslissingen moet nemen betreffende de genoemde materie, bijvoorbeeld wanneer er werken uit te voeren zijn waarin milieu- en natuurwaarden aan bod komen. Ook ongevraagd kan de milieuraad adviezen formuleren en overmaken aan het gemeentebestuur.
De milieuraad bestaat uit mensen die actief zijn in een milieuvereniging zoals o.a. Natuurpunt. De anderen komen uit wildbeheerorganisaties, onderwijsinstellingen, socio-culturele verenigingen e.a.
Behalve het formuleren van adviezen gericht aan het gemeentebestuur werden er ook een aantal werkgroepen opgericht die de handen uit de mouwen steken : de werkgroep Beplanting, Kringlooptuinieren, GNOP (Gemeentelijk NatuurOntwikkelingsPlan), Trage Wegen, Proper Affligem.

 

Leden van de milieuraad
 

Beeckman Willy
Okaaistraat 75, 1790 Affligem
T: 053-66 95 26
willy.j.beeckman@gmail.com

Bom Hans
J.B. Callebautstraat 71, 1790 Affligem
T: 053-66 58 30 - 0485-56 39 99
hans.bom@scarlet.be

De Backer Ferdinand
Boonhof 19, 1790 Affligem
T: 02-582 03 89 - 0498-61 85 19
ferdinand.debacker@base.be

De Baerdemaeker Jean-Marie
Assestraat 10, 1790 Affligem
T: 02-582 06 73 - 0473 40 02 77
jmdb@telenet.be

De Beul  Frans
Bellestraat 248, 1790 Affligem
T0485 - 65 74 07
frans.de.beul@pandora.be

De Bondt Karel
Bellestraat 239, 1790 Affligem
T: 02-582 28 33    
karel.de.bondt2@telenet.be

De Ridder Ann
Boekhoutstraat 111, 1790 Affligem
T: 0473-82 51 20
ridderann@hotmail.com

De Roeck Naomi
Achterdaalstraat 5, 1790 Affligem
T: 053-66 41 75 - 0474-69 90 88
naomideroeck@msn.com

De Schryver Anna
Brusselbaan 120/1, 1790 Affligem
T: 053-67 31 51 - 0487-62 01 40
info@beckarchitect.be

De Schryver Rita
Bellestraat 105, 1790 Affligem
T: 053-66 43 37 - 0477-35 52 15
ritadeschryver@hotmail.com

De Somer Peter
De Mattein 104A, 1790 Affligem
T: 053 66 59 17 - 0479-84 07 64    
peter_de_somer@telenet.be

Gheys Patricia
Heuvel 14, 1790 Affligem
T: 053-68 22 72    - 0475-62 22 72
patricia.gheys@philips.com

Grobben  Marlon
Hauwijkstraat 28, 1790 Affligem
T: 02-452 42 53    - 0476-27 31 01
info@auctor.be

Grooten Lina
Mazitsstraat 7/A, 1790 Affligem
T: 053-67 36 15    - 0475-38 43 76
lina.grooten@gmail.com

Heeremans Wilfried
Balleistraat 50
T: 053-66 08 15- 0478-39 70 72
wilfried.heeremans@skynet.be

Meert Jean-Pierre
Bleregemstraat 49, 1790 Affligem
T: 053-68 29 91
hilde.cobbaut@telenet.be

Rossignol Alfons
Bellekouter 56, 1790 Affligem
T: 053-66 28 21 - 0495-36 45 08
alfons.rossignol@telenet.be

Teirlinck Willy
Kleine Heideweg 20, 1790 Affligem
T: 053-66 53 57    - 0475-46 85 01
teirlinck@yahoo.com

Timbremont Dimitri
Esdoornlaan 17, 1790 Affligem
T: 053-67 10 00    - 0499-52 80 00
dimitri.timbremont@gmail.com

Van den Berghe Klaas
Kasteelstraat 11, 1790 Affligem
T: 0495-38 60 54
klaasvandenberghe@gmail.com

Van der Cruyssen Annelies
Terlindenstraat 51, 1790 Affligem
T: 0476-70 03 61
annelies@vandercruyssen.com

Van der Veken Guy
Domentveldstraat 23, 1790 Affligem
T: 02-452 35 17
van.der.veken.guy@telenet.be

Van Grieken Wim
Kluisdreef 4, 1790 Affligem
T: 053-77 70 06    - 0477-40 78 41
wvangrieken@telenet.be

Verbeken Lena
De Kavee 6, 1790 Affligem
T:053-66 91 64    
hubertenlena@hotmail.com

Vermeulen Staf
Bellestraat 21, 1790 Affligem
T: 053-66 15 08    
stafken.vermeulen@telenet.be

Vermoesen Gustaaf
Zwarteberg 60, 1790 Affligem
T: 053-66 58 87    
gustaaf.vermoesen@telenet.be

Vinck Rudy
Hof Terelst 14, 1790 Affligem
T: 053-67 08 54    - 0494-75 89 34
rudy.vinck@telenet.be

Witterzeel Hendrik
Begonialaan 33, 1790 Affligem
T: 053-67 15 44    - 0486-54 39 78
hendrik.witterzeel@telenet.be