culturele- en socio-culturele

Verenigingen

 

Aartsbroederschap van de Heilige Drievuldigheid - Teralfene
A.C.V.-Affligem
Affligems Roemeniëcomité
Boerenmarkt Teralfene
Comité Bleregemkermis
Cultureel Centrum Affligem
CD&V-Affligem
Comité Bleregemkermis
Davidsfonds Teralfene
De Pajottenlanders
DIB-21 Teralfene
Faluintjestheater - FALTHE
Femma Essene
Femma Teralfene
Gemengd Koor Sint-Jan Teralfene

Geronimo vzw
Gezinsbond Essene & Teralfene

Gezinsbond Hekelgem
Gidsen Affligem
Heemkundige Kring "Belledaal"
Koninklijke Fanfare De Katholieke Gilde
Koninklijke Fanfare Sint-Cecilia Teralfene
Koninklijke Harmonie Sint-Cecilia
K.V.G.-Teralfene
K.V.L.V.-Hekelgem
K.V.L.V.-Teralfene
K.W.B.-Essene

K.W.B.-Hekelgem
L.B.G.-Affligem
Liberale Vrouwen - socio-culturele vereniging

Lombeekstraathoekwerkers

Marbos
Natuurpunt Affligem-Liedekerke
OKRA.-Essene
OKRA.-Hekelgem
OKRA Trefpunt 55-Teralfene
PASAR-Affligem
Rode Kruis Affligem
Satchmo
Sinksen Herleeft vzw
Sint-Antoniusgilde Essene
Toneelgroep Prutske
Toneelkring Carpe Diem

Vriendenkring der Bloedgevers

Vrienden van de Grot vzw
Vrienden van de Kluis vzw

Vrienden van de Missionarissen
Vrienden van de Patro
Vrienden van de Regenboog
Vrouw & Maatschappij
VTB-Kultuur Affligem
Ziekenzorg Hekelgem
Ziekenzorg Teralfene
Zot van Teralfene


Aartsbroederschap van de Heilige Drievuldigheid - Teralfene
Joseph Van Den Haute
Bellestraat 111, 1790 Affligem
053-66 97 56
joseph.van.den.haute@telenet.be


A.C.V.-Affligem
Jean De Reuse
Okaaistraat 41, 1790 Affligem
0486-76 50 73
jdereuse@telenet.be

Affligems Roemeniëcomité
Freddy Van Hecke
Impegemstraat 31 bus 1, 1770 Liedekerke
053-68 36 74
freddyvanhecke@telenet.be
www.noroc-affligem.be

Boerenmarkt Teralfene
Erwin Van Der Borght
Vossestraat 33,  1745 Mazenzele
052-35 38 19
erwin.van.der.borght1@pandora.be

 

CD&V-Affligem
Freddy Van Hecke
Impegemstraat 31 bus 1, 1770 Liedekerke
053-68 36 74
freddyvanhecke@telenet.be
www.noroc-affligem.be


Comité Bleregemkermis
Luc D’hoe
Veldekenslos 4, 1790 Affligem
0478-84 49 19
lucdhoe@skynet.be
www.bleregem.be

Cultureel Centrum Affligem
Marc De Saeger
Blakmeers 110, 1790 Affligem
053-66 47 08
marc.de.saeger@telenet.be

Davidsfonds Teralfene
Alfons Rossignol
Bellekouter 56, 1790 Affligem
053-66 28 21
alfons.rossignol@telenet.be
www.davidsfonds.be

De Pajottenlanders vzw
Albert De Geyter
Fooststraat 49, 1790 Affligem
02-582 83 43
a.degeyter@telenet.be

DIB-21 Teralfene
Frank Rossignol
Driesstraat 2, 1790 Affligem
frankvanalfene@telenet.be

Faluintjestheater - FALTHE
Tony De Wolf
Guchtweg 31, 1790 Affligem
053-67 47 10 – 0479-21 73 54
tony.dewolf@telenet.be
www.falthe.be

Femma Essene
Rita Nevens
Boonhof 38, 1790 Affligem
02-582 22 17
rita.nevens@telenet.be

Femma Teralfene
Annita De Leener
Begonialaan 48, 1790 Affligem
annita.de.leener@telenet.be

Gemengd Koor Sint-Jan Teralfene
Joseph Van Den Haute
Bellestraat 111, 1790 Affligem
053-66 97 56
joseph.van.den.haute@telenet.be

 

Geroniomo vzw
Bart 'Kint

Langestraat 127, 1790 Affligem

geronimo@vvkvzw.be

www.facebook.com/vvkgeronimo

 

Gezinsbond Essene & Teralfene
Hendrik Witterzeel
Begonialaan 33, 1790 Affligem
0491-50 07 63
gezinsbond.teralfene@gmail.com
www.gezinsbond.be/teralfene


Gezinsbond Hekelgem
Lina Grooten
Mazitsstraat 7a, 1790 Affligem
053-67 36 15
hekelgem.gezinsbond@gmail.com
www.gezinsbond.be/hekelgem

Gidsen Affligem
Mieke Verhaege
Begonialaan 2, 1790 Affligem
053-67 45 44
miekeverhaege@hotmail.com

Heemkundige Kring "Belledaal"
De Leyn-Kerstens
Aarhulst 53, 1790 Affligem
053-66 37 48
kerstensm@hotmail.com

Koninklijke Fanfare De Katholieke Gilde
Marc Evenepoel
Oudebaan 163, 1790 Affligem
053-66 53 02 - 0486-37 73 79
Marc.evenepoel1@telenet.be

Koninklijke Fanfare Sint-Cecilia Teralfene
Lies Platteau
Daalstraat 64, 1790 Affligem
0494-71 37 89
fanfareteralfene@telenet.be
http://www.fanfareteralfene.be

Koninklijke Harmonie Sint-Cecilia
Guy Mergan
Nieuwbaan 168, 1742 Ternat
0477-77 38 73
guy.mergan-van.hove@pandora.be

K.V.G.-Teralfene
Hubert Geeraerts
Klapstraat 7, 1790 Affligem
053-66 59 16 - 0474-39 50 32
hubert.geeraerts@telenet.be

K.V.L.V.-Hekelgem
Greta Permentier
De Mattein 26, 1790 Affligem
053-66 44 60
greta.permentier@skynet.be

K.V.L.V.-Teralfene
Christa Goetvinck
Okaaistraat 83, 1790 Affligem
053-67 30 28
christa.goetvinck@telenet.be


K.W.B.-Essene
Roger Van der borght
Klein Kapelleveld 6, 1790 Affligem
02-582 48 84 – 0472-86 50 71
vanderborght.roger@pandora.be

K.W.B.-Hekelgem
Dirk Van der Borght
Leenweg 6, 1790 Affligem
053-68 17 91-0473-34 83 75
dirk.vdborght@skynet.be

L.B.G.-Affligem
Francine Herzeel-Janssens
Brusselbaan 257/21, 1790 Affligem

Liberale Vrouwen - socio-culturele vereniging
Marie-Rose Warin
Kaaistraat 29,  1790 Affligem
053-67 19 17
roos.warin@affligem.be

 

Lombeekstraathoekwerkers

Eddy Mus

Lombeekstraat 50

te 1790 Affligem

eddy.mus@hotmail.com

Marbos
Marc Bosteels
Daalstraat 4, 1790 Affligem
053-66 60 02
marbos@skynet.be

Natuurpunt Affligem-Liedekerke
Wim Van Grieken
Kluisdreef 4, 1790 Affligem
053-77 70 06
wvangrieken@telenet.be

OKRA.-Essene
Roger De Backer
Ternatsestraat 150, 1790 Affligem
02-582 54 35 – 0476-33 75 39
roger.debacker@outlook.com

OKRA.-Hekelgem
Hélène De Braekeler
Molenberg 41, 1790 Affligem
053-66 05 34

OKRA Trefpunt 55-Teralfene
Ludo Lievens
Driesstraat 68,  1790 Affligem

PASAR-Affligem
Hedwig Van den Bergh
Brusselbaan 219, 1790 Affligem
0498-71 19 88
hedwig.vandenbergh@telenet.be

Rode Kruis Affligem
Jo Lamberts
Kerkstraat 66, 1790 Affligem
0495-84 07 32
voorzittter@affligem.rodekruis.be

Satchmo
Rudy Rossignol
Lombeekstraat 100, 1790 Affligem
02-582 20 70
Satchmo.presents@skynet.be
www.satchmo.be

Sinksen Herleeft vzw
Bart Van Hecke
Brusselbaan 223, 1790 Affligem
053-66 81 45
bartvanhecke@skynet.be

Sint-Antoniusgilde Essene
Marc De Bisschop
Paddeputstraat 24, 1790 Affligem
02-582 56 08
marc.debisschop@skynet.be

Toneelgroep Prutske
Gisèle Keppens
Balleistraat, 57, 1790 Affligem
0486-86 13 51
gisele@ravian.be

Toneelkring Carpe Diem
Ernest Van den Broeck
Kaaistraat 35, 1790 Affligem
0479-55 01 28
ernest.vandenbroeck@skynet.be

Vriendenkring der Bloedgevers
Ernest Van den Broeck
Kaaistraat 35, 1790 Affligem
053-66 93 62 – 0479-55 01 28
ernest.vandenbroeck@skynet.be

Vrienden van de Grot vzw
Maurice De Bolle
Bellestraat 3, 1790 Affligem
053-66 24 27 – 0472-98 42 53

Vrienden van de Kluis vzw
Willem Van Grieken
Kluisdreef 4, 1790 Affligem
053-77 70 06 – 0477-40 78 41
wvangrieken@telenet.be

 

Vrienden van de Missionarissen Hekelgem
Luc Platteau
Rijgerstraat 87b/12, 9310 Moorsel
0486-22 64 17
luc.platteau@telenet.be

Vrienden van de Patro
Luc Platteau
Rijgerstraat 87b/12, 9310 Moorsel
0486-22 64 17
luc.platteau@telenet.be


Vrienden van De Regenboog
Hendrik Witterzeel
Begonialaan 33, 1790 Affligem
053-67 15 44
hendrik.witterzeel@telenet.be


Vrouw & Maatschappij
Greta Permentier
De Mattein 26, 1790 Affligem
053-66 44 60
greta.permentier@skynet.be

VTB-Kultuur Affligem
André Rayée
Daalstraat 43, 1790 Affligem
053-66 22 00
affligem@vtbkultuur.be
www.vtbkultuur.be/affligem

Ziekenzorg Hekelgem
Marie-Rose Nevens
Kruisstraat 42, 1790 Affligem
053-66 96 22 – 0486-79 30 30
M.R.Nevens@telenet.be

Ziekenzorg Teralfene
Albert De Bisschop
Klapstraat 19, 1790 Affligem
053-67 17 80
debisschop.slagmolen@skynet.be

Zot van Teralfene
Andy Rossignol
Weidestraat 1, 1770 Liedekerke
andy.rossignol@yahoo.co.uk